Autoservis - Jiří TrmalO násmenuslužbymenurefmenuceníkspacerkontakt


Služby

MEZINÁRODNÍ SBĚRNÁ SLUŽBA

Mezinárodní sběrná služba je pravidelná přeprava „pravidelných i nepravidelných” kusových zásilek, tj. zásilek, které nevyplní dopravní prostředek zcela.

Tuto formu přepravy zboží provozujeme pravidelně v relaci Itálie – ČR již od roku 1995 a postupem času jsme se v této relaci stali jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů.Náš italský smluvní partner patří k významným firmám na italském trhu mezinárodní přepravy kusových zásilek . Z a do ostatních zemí EU přepravujeme kusové zásilky nepravidelně.

CELOKAMIÓNOVÁ DOPRAVA ZÁSILEK A DÍLČÍCH PARTIÍ

Do a ze všech zemí Evropy vypravíme kamion naložený vaší zásilkou a vybavený všemi potřebnými doklady a povoleními. Dílčí partie (zásilky využívající pouze část prostoru kamiónu) nabízíme zejména na často frekventovaných relacích. Samozřejmě se jedná o exportní i importní přepravy. Kamiony jsou vybaveny poutacími pásy pro fixaci zboží a téměř všechny mají shrnovací plachty, umožňující naložení a vyložení zásilky shora jeřábem. Řidiči jsou vybaveni mobilními telefony.

Nepřepravujeme : mražené výrobky, zvířata a sypké materiály


LOGISTICKÉ SLUŽBY

SKLADOVÁNÍ:


 • sklad má výbornou dopravní dostupnost-
 • připravení volných skladových a manipulačních kapacit 1 000m2 podlahové plochy-výška skladu 10m
 • sklad je vytápěn do 20 C
 • systém evidence Vašeho zboží, obalů, palet vždy přizpůsobíme Vašim potřebám
 • samozřejmostí je pojištění skladu a skladových zásob
 • sklad je střežen 24hod , uvnitř je kamerový systém

OSTATNÍ LOGISTICKÉ SLUŽBY:

 • kontrola zboží při příjmu dle Vašich požadavků
 • dělení,třídění,kompletace,balení, etiketování, seskupování do obchodního balení-
 • vybavování zásilek Vašimi dokumenty (dodací listy, záruční listy…)
 • četnost a způsob inventarizace dle Vašich potřeb
 • následná distribuce – vytvoření optimálního rozvozního plánu

VNITROSTÁTNÍ KUSOVÁ A BALÍČKOVÁ PŘEPRAVA

K přepravě jsou přijímány jako kusové zásilky, jejichž rozměry jsou omezeny délkou do 400cm, výškou 200cm a hmotností 1 kusu do 1500kg nebo objemu do 20m3. Zásilky, které mají větší parametry řešíme mimo systém a dodací lhůty jsou dohodnuty při objednání.

Přeprava kusových zásilek je tzv. od domu k domu a je možné si u nich doobjednat dobírku – inkaso ceny zboží od příjemců. Vzhledem k centrálnímu zpracování v Zúčtovacím centru dobírek jsme schopni garantovat úhradu ceny zboží na vámi určený účet.

Přepravu kusové zásilky na příští den je možno objednat do od 8.00-15.00. Dodací lhůta začíná plynout od 16.00h dne, kdy byla zásilka PŔEVZATA k přepravě. Nejkratší dodací lhůta je 24h.

Od okamžiku, kdy převezmeme Vaši zásilku k přepravě, ručíme za její dodání příjemci v takovém stavu, v jakém jsme ji převzali k dopravě. Je samozřejmostí a naší povinností zabezpečit přepravu Vaší zásilky s maximální odbornou péčí. Bylo by neseriozní tvrdit, že nikdy nedojde k poškození zásilky. Pro tyto případy však máme vypracován jednotný systém pojištění všech zásilek od převzetí do předání příjemci. Můžeme vám proto garantovat rychlé a seriozní vyřízení případné škodní události.

PŘEPRAVY „na klíč“

Čím dál častěji naši zákazníci využívají službu přeprava „na klíč“. Náš zákazník sdělí své základní požadavky a my připravíme celou dopravní a logistickou operaci za něj. Příklad: zákazník nám nahlásí, že máme nakládat v týdnu 39 u jeho dodavatele a potřebuje zboží, které se naloží v týdnu 40-41 vykládat u svých 15 odběratelů za různých podmínek(načasování vykládky, vykládky jeřábem, vykládky v centru…). Celou tuto operaci optimálně připravíme a realizujeme tak, že zákazník své zboží nemusí u sebe uskladňovat, přebalovat a distribuovat. Vše provedeme za něj dle jeho jednotlivých instrukcí.

VLASTNÍ VOZY

Nyní máme k dispozici vlastní dodávkové vozy. Plachtové a skříňové, zaměřujeme se převážně na přepravy po celé České Republice.


(c) webczech :: O nás :: Služby :: Reference :: Ceník :: Kontakt